Hiszpańskie płytki Equipe

Hiszpańskie płytki Equipe

Hiszpańskie płytki Equipe to wyjątkowo interesujące rozwiązanie. Warto się nim zainteresować bez względu na to, czy zastanawiamy się nad modnym wykończeniem pokoju, czy też bardziej interesują nas płytki kuchenne. Tym, co zwraca na nie uwagę, jest w pierwszej kolejności oryginalny kształt. To właśnie on przyczynia się do tego, że na podłodze albo na ścianie możemy stworzyć wzór charakteryzujący się dużym stopniem oryginalności. Płytki odznaczają się także tym, że każda z nich jest wykonana z dużą starannością, co z kolei sprawia, że przedmiotem dyskusji nigdy nie jest ich trwałość. Nasz sklep jest w stanie zaprezentować potencjalnym klientom aż trzy kolekcje - Evolution Inmetro, Hexatile i Rhombus. Problemem nie jest także wejście w posiadanie płytek o oryginalnej kolorystyce, utrzymanych w kolorach takich, jak szarość, biel oraz kolor kremowy.

O firmie

Firma Equipe Cerámicas SL narodziła się w roku 1999. Ostatnie lata to bardzo korzystny czas dla przemysłu ceramicznego, zaskoczeniem dla nikogo nie powinno być więc to, że obecnie jest to jeden z wiodących producentów w sektorze małoformatowych płytek umieszczanych na podłogach oraz na ścianach. Plusem płytek Equipe jest także to, że zawsze możemy liczyć na produkt, który charakteryzuje się nie tylko doskonałym wzornictwem, ale również wysoką jakością. Klienci mogą też liczyć na to, że mają do czynienia z firmą zainteresowaną aktywną współpracą z nimi – systematycznie odpowiadającą na ich zmieniające się oczekiwania. Współcześnie w jej siedzibie zatrudnienie znajduje już ponad 150 osób. Głównymi rynkami zbytu niezmiennie pozostają Europa i Ameryka, mamy jednak do czynienia z rozwiązaniami, które są rozpoznawalne na całym świecie. W 2017 roku firma stała się częścią oryginalnego projektu Cepyme500. Jego celem jest wyłonienie, a następnie wybór i promocja pięciuset najlepszych firm pochodzących z Hiszpanii. To ogromne wyróżnienie. Aby stać się częścią projektu nie wystarczy działać na rynku. Należy również charakteryzować się innowacyjnością i rozpoznawalnością także poza granicami kraju.

Szukasz płytek marki Equipe? Sprawdź koniecznie w sklepie internetowym modnalazienka.pl >>

O płytkach

W zależności od indywidualnych upodobań nabywców, powierzchnia płytek może być polerowana, może jednak prezentować się także w wersji matowej. Pozwala to ich dopasowanie do różnego rodzaju pomieszczeń oraz klimatu, jaki w nich występuje. Warto, w związku z tym, zapoznać się nie z jednym, a z przynajmniej kilkoma rodzajami płytek przed złożeniem zamówienia, aby mieć pewność, że znalazło się naprawdę wyjątkowe rozwiązanie. Dzięki oryginalnym płytkom z Hiszpanii pojawia się możliwość zaaranżowania w wyjątkowy sposób praktycznie każdego pomieszczenia. Tu zresztą warto podkreślić, że choć klienci wypowiadają się na temat jakości płytek w samych superlatywach, doceniany jest także ich niebanalny design. To znakomita wiadomość zwłaszcza dla tych osób, które uważają, że każde pomieszczenie zasługuje na to, aby charakteryzował je stylowy wygląd. Mocną stroną płytek jest także ich kolorystyka, zróżnicowana, a w związku z tym odpowiadająca zróżnicowanym stylizacjom.

Cześć!

Zaprojektuj z nami swój ogród, balkon a nawet kuchnię. Daj się oczarować magii roślin i ziół, które mogą zagościć na dobre w Twoim domu. 

Warto zobaczyć