Obrazy industrialne. Czym jest industrial?

Obrazy industrialne. Czym jest industrial?

Styl industrialny z całą pewnością jest jednym z gorętszych trendów w architekturze wnętrz XXI wieku. Historia industrializmu zatoczyła niesamowite koło: od rewolucji przemysłowej, potężnych fabryk, hałasu maszyn i pracy tysięcy ludzi, aż do naszych domów i mieszkań; jako forma wystroju, stylu, wnętrza. Industrial obecnie kojarzy się z nowoczesnością, swobodą twórczą, artyzmem, a nawet z luksusem. Mimo swojej brutalności i prostoty jest w pewien sposób wyrafinowany, subtelny. Jeśli jesteś na etapie projektowanie swojego mieszkania albo po prostu zastanawiasz się nad modnym i uniwersalnym stylem ozdoby wnętrz, koniecznie zapoznaj się z obrazami industrialnymi.

obrazy industrialne

Obrazy industrialne opierają się na tym, na czym opiera się cały styl. Są minimalistyczne, ale bardzo wyraziste. Skupiają się wokół miasta, budynków, fabryk, starych murów i grubych ścian. Styl industrialny skupia się też wokół człowieka, zarówno jako jednostki, jak i całej masy, klasy robotniczej. Styl industrialny to niesamowite połączenie wielkich, masywnych bloków i kruchej jednostki ludzkiej. Obrazy industrialne idealnie pasują do salonów z wysokimi sufitami i minimalistycznymi dodatkami. 

W styl industrialny świetnie wkomponowuje się też moda na gadżety z pchlich targów. Żeliwne figurki, masywne popielniczki, gadżety ze stali - wszystko to, co może kojarzyć się z XIX-wieczną fabryką. Obrazy industrialne znakomicie pasują do takiego klimatu, zwłaszcza jeśli w mieszkaniu lub w domu znajdują się np. elementy z czerwonej cegły. Do innych elementów wystroju industrialnego zaliczymy metalowe okucia mebli i innych przedmiotów, duże, masywne lodówki, ogromne, masywne blaty kuchenne.

Jeśli podoba Ci się taki styl i zastanawiasz się nad tym jaki obraz powiesić w salonie, prawdopodobnie obraz industrialny lub grafika industrialna będą dla Ciebie świetnym wyborem. https://revolio.pl znajdziesz tu obrazy na ścianę do salonu, kuchni lub sypialni. Co ciekawa - można też wysłać swój własny projekt, a profesjonalne studio zajmujące się tworzeniem i sprzedażą obrazów przygotuje grafikę specjalnie dla Ciebie, gotową do powieszenia na ścianie. 

Wielką zaletą stylu industrialnego jest z pewnością minimalizm. Często ludzie, którzy chcą zaaranżować wnętrze swojego domu, czują strach przed nadmiernym skomplikowaniem, szczegółowością, detalami. Gdy myślą o obrazie na ścianie, myślą o poważnej i trudnej sztuce. Wcale tak nie musi być! Industrializm jest bliski skóry człowieka, ponieważ dotyczy go bezpośrednio. Jest prosty i szczery. Nie trzeba specjalnie znać się ani na architekturze wnętrz, ani na obrazach i sztuce, żeby powiesić pasującą do całego domu grafikę industrialną. 

Obrazy industrialne do powieszenia na ścianę znakomicie pasują zarówno do nowego, jak i do starego budownictwa. To miejski styl, w którym można zaaranżować dowolnie mieszkanie czy dom. Jeśli cenisz sobie indywidualizm, prostotę i lubisz czerpać z klasycznej mody, z pewnością odnajdziesz się w industrialu. Sprawdź ofertę obrazów na ścianę już dziś i ciesz się modnym wnętrzem salonu, sypialni lub kuchni. 

Cześć!

Zaprojektuj z nami swój ogród, balkon a nawet kuchnię. Daj się oczarować magii roślin i ziół, które mogą zagościć na dobre w Twoim domu.