Feminizowane nasiona konopi Moby Dick Auto - co warto wiedzieć?

Feminizowane nasiona konopi Moby Dick Auto - co warto wiedzieć?

Połączenie najbardziej wydajnej odmiany i automatycznie kwitnącej White Widow z Haze, aby stworzyć szczep o jasnych, świetlistych pąkach. Rezultatem jest odmiana marihuany, która jest niezwykle odporna i daje duże plony w bardzo krótkim czasie. Połączenie Haze z White Widow daje doskonałe rezultaty jako susz medyczny o wspaniałym aromacie. Moby Dick Bulk Feminized ma przewagę genów 60% Sativa/40% Indica. Konopie Indica rosną jak drzewa z wieloma rozgałęzionymi gałęziami i lepkimi pąkami. Ta energetyzująca odmiana doskonale sprawdza się w holenderskich namiotach i czeskich zaroślach na świeżym powietrzu.

Moby Dick Bulk Feminized - duże plony

Holenderski hodowca Indoor uzyska 450-550 g suchego materiału na 1 m2 z sękatego Moby Dicka Autoflo. Proces uprawy trwa zazwyczaj 10 tygodni i przebiega bezproblemowo. Nasiona marihuany są również przeznaczone dla początkujących.

Odmiana ta jest wybierana przez wielu hodowców zewnętrznych, ponieważ daje duże plony w krótkim czasie. Czeski ogrodnik może spodziewać się uzyskania 70-150 gramów suchych ziaren z jednego kiełkowania Cannabis. Struktura liści jest dodatkową zaletą w uprawie outdoor naszej Automaty. Konopie wytwarzają liście podobne do wiatraka, Cannabis Sativa, które są idealne do umożliwienia przenikania światła słonecznego do niższych poziomów rośliny. Moby Dick wytwarza mniej liści wiatrakowatych niż inne Autoflowers, co pozwala na doskonałe oświetlenie boba. Więcej o odmianie moby dick bulk feminized na omarihuanie.pl

Ile THC?

17-19% nasycenia psychoaktywnym kannabinoidem THC. Użytkownicy White Widow będą dokładnie wiedzieć, czego się spodziewać. Konopie indyjskie mają intensywny i długotrwały efekt. Konopie indyjskie mają silny wpływ na umysł.

Wartości medyczne

Odmiana Feminizowana (Moby Dick Bulk Feminized) może pomóc pacjentom w walce z depresją. Zależy to od konkretnej osoby. Z tej perspektywy odmiana ta nie ma terapeutycznego wplywu na kazdego. Odmiana ta jest stosowana w medycynie do zwalczania lęku, problemów ze snem i ciągłego zamartwiania się. White Widow jest stosowana jako lek w walce z najpoważniejszymi chorobami, takimi jak AIDS. Susz jest środkiem przeciwbólowym, który pomaga pacjentom radzić sobie z wyniszczającymi skutkami chemioterapii.

Konopie indyjskie zawierają szeroką gamę terpenów terapeutycznych. Mircen, Limonene, Humulene, Delta 3 Carene, Eucalyptol. Każdy z tych związków ma silne właściwości lecznicze. Ważne jest, aby unikać uszkadzania cennych terpenów poprzez stosowanie sztucznych nawozów podczas uprawy.

Jak długo zwykle trwa wzrost roślin?

Proces zbiorów trwa 70-75 dni po wykiełkowaniu nasion w holenderskiej glebie. Mamy szybsze automaty, ale Moby Dick Bulk Feminized daje lepsze plony.

Jaki to rodzaj działania?

Elektryzujące. Podobne do White Widow. Odmiana ta podnosi na duchu i sprawia, że ciało czuje się lekkie i gotowe do działania. Konopie są idealne dla osób kreatywnych, które szukają odmian o wyjątkowo długotrwałym działaniu. Haj jest natychmiastowy i ma zrównoważony wpływ Sativa/Indica. Merry Jane łagodzi bóle mięśni i stawów. Świetnie nadaje się do oglądania filmów. Trzyma w napięciu i nie zamula umysłu. Po długiej fazie następuje odprężenie i spokojny sen.

Moby Dick Bulk Feminized

Jak będą wyglądać topy?

Białe lub jasnozielone. Marihuana produkuje mnóstwo lepkiej, aromatycznej żywicy. Pąki są bardzo lepkie. Lepki bob sprawia, że opuszki palców sklejają się ze sobą.

Jakie jest tempo wzrostu tej marihuany?

Indoor Cannabis osiąga zwykle 80-130 cm wysokości. Automaty są wygodne pod siatką (SCROG) i przed treningiem LST. Na zewnątrz wzrost marihuany wygląda podobnie. Feminizowane automaty nie rzucają się w oczy i można je dobrze ukryć przed holenderskimi złodziejami.

Cześć!

Zaprojektuj z nami swój ogród, balkon a nawet kuchnię. Daj się oczarować magii roślin i ziół, które mogą zagościć na dobre w Twoim domu.